W tym roku w Katowicach odbyła się kolejna, czternasta już edycja Festiwalu BOSS – największego festiwalu biznesu w Polsce. Mieliśmy okazję wziąć udział w tym wydarzeniu i razem z innymi prelegentami dzielić się swoją wiedzą z wszystkimi zainteresowanymi. Szkolenie: Jak kupić mieszkanie na wynajem odbyło się 29 marca w Centrum Informacji Naukowej i Bibliotece Akademickiej w Katowicach.

Organizatorzy Festiwalu podkreślili, że nasze szkolenie cieszyło się szczególnie dużą popularnością. I faktycznie, jak widać na zdjęciach z wydarzenia, sala była zapełniona, co nas bardzo cieszy.

Wystąpienie naszego prelegenta było oparte na własnych doświadczeniach z zakupem mieszkania, dzięki czemu uczestnicy szkolenia mieli zapewnioną dawkę szczególnie cennej wiedzy – wiedzy praktycznej. Jak się przygotować do inwestowania w nieruchomości? Skąd wziąć pieniądze na inwestycję? Co powinien wiedzieć początkujący inwestor? Na te i na wiele innych pytań, podczas festiwalu BOSS słuchacze mieli okazję poznać odpowiedzi.

Szkolenie

Także chcesz się czegoś dowiedzieć o nieruchomościach? - weź udział w kolejnym szkoleniu:

Poszukaj: Jak kupić mieszkanie na wynajem

Jeżeli chcesz zacząć inwestować to koniecznie wybierz się na szkolenie:

Poszukaj: Inwestowanie w nieruchomości