22 kwietnia w Katowicach po raz kolejny spotkaliśmy się na szkoleniu z inwestowania w nieruchomości. Na szkoleniu tym przekazaliśmy solidną dawkę wiedzy zarówno praktycznej, jak i teoretycznej osobom dopiero zaczynającym swą przygodę z nieruchomościami i inwestowaniem ogółem.

Wielu uczestników podkreśliło, że najciekawszą częścią szkolenia było praktyczne podejście do tematu i część warsztatowa, na której na praktycznych przykładach uczyliśmy się dobrych praktyk inwestorskich. Największym zainteresowaniem cieszyła się kwestia amortyzacji – czyli tego, jak zgodnie z literą prawa uniknąć czasowo płacenia podatków.

Wierzymy, że Wasz sukces jest naszym sukcesem, dlatego szkolenia prowadzimy w taki sposób, by możliwe było wykorzystanie zdobytej wiedzy w praktyce. Czy nam się to udało? Sądząc po wysokich ocenach uczestników szkolenia – jak najbardziej. Zarówno ocena ogólna szkolenia, jak i poszczególnych jego elementów, zdobyły noty w okolicy 9/10.

Zapisy na kolejny termin

Jeżeli chcesz skutecznie inwestować to zapisz się na kolejny termin szkolenia z nieruchomości:

Inwestowanie w nieruchomości - kurs